اسپليتر نوری ABS -FC/UPC/1:2

150,350تومان

موجود در انبار

اسپلیتر یا تقسیم‌کننده نوری به منظور تأمین نیازمندی‌های سیستمهای مخابراتی نوری، طراحی شده است و يک مولفه کلیدی در شبکه FTTX محسوب می‌شود. اين تجهیز امکان تقسیم سیگنال نوری از يک یا دو پورت فیبر ورودی به چندين پورت خروجی را فراهم می‌سازد .وظیفه توزيع سیگنال از مرکز تا مشترکین را بر عهده دارد

اسپلیترهای ABS تقریبا ساختاری شبیه Mini Type دارند. با این تفاوت که دارای روکشی از نوع ABS هستند که باعث استحکام بیشتر شده و قابلیت پیچ شدن درون باکسهای فلزی را به آنها می‌دهد. معمولا کابلهای ورودی و خروجی این نوع اسپلیتر با ضخامت 2میلی‌متر بوده و همه در یک سمت قرار دارند.

توضیحات تکمیلی

تکنولوژی اسپلیتر

PLC

نوع اسپلیتر

ABS (کتابی)

نوع تار

G657A

محدوده افت استاندارد

3.8/4.0 dB

افت برگشتی

<=47

تعداد ورودی

1

تعداد خروجی

2

نوع کانکتور

FC/UPC

رنگ کانکتور

فلزی

رنگ روکش

زرد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپليتر نوری ABS -FC/UPC/1:2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپليتر نوری ABS -FC/UPC/1:2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *