اسپلیتر نوری LGX SC/UPC/1:8

0تومان

موجود

این نوع اسپلیتر در واقع ترکیبی از اسپلیتر و آداپتور است و معمولا به صورت 8 پورت و 16 پورت تولید می‌شوند. اسپلیترهای کاستی را با نام‌های LGX Type ، Plug-in Type و یا کارتی نیز می‌شناسند.
این نوع اسپلیتر به دلیل شکل فیزیکی‌ای که دارد برای نصب در داخل باکسهای FAT/OTB مناسب می‌باشد. با استفاده از اسپلیترهای خشابی دیگر نیازی به نصب آداپتور و پچ پنل در داخل FAT نیست و داخل FAT از نظم بهتری برخوردار خواهد شد.

توضیحات تکمیلی

تکنولوژی اسپلیتر

PLC

نوع اسپلیتر

LGX (خشابی / کاستی)

نوع تار

G657A

محدوده افت استاندارد

10.5/10.7 dB

افت برگشتی

<=47

تعداد ورودی

1

تعداد خروجی

8

نوع کانکتور

SC/UPC

رنگ کانکتور

آبی

رنگ روکش

سفید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپلیتر نوری LGX SC/UPC/1:8”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپلیتر نوری LGX SC/UPC/1:8”