اسپلیتر نوری mini type SC/UPC 2:4

255,110تومان

موجود در انبار

اسپلیتر یا تقسیم‌کننده نوری به منظور تأمین نیازمندی‌های سیستمهای مخابراتی نوری، طراحی شده است و يک مولفه کلیدی در شبکه FTTX محسوب می‌شود. اين تجهیز امکان تقسیم سیگنال نوری از يک یا دو پورت فیبر ورودی به چندين پورت خروجی را فراهم می‌سازد و وظیفه توزيع سیگنال از مرکز تا مشترکین را بر عهده دارد.

ساده‌ترین نوع اسپلیترهای نوری PLC، اسپلیترهای Mini Type هستند. این نوع اسپلیترها فضای بسیار کوچکی را اشغال می‌کنند و معمولا برای نصب در داخل کاستها استفاده می‌شوند. کابل ورودی این نوع اسپلیتر در یک طرف و کابلهای خروجی در طرف دیگر قرار دارند. نام دیگر این نوع اسپلیتر Blockless می‌باشد و در بازار ایران با نام اسپلیتر قلمی نیز شناخته می‌شوند.

توضیحات تکمیلی

تکنولوژی اسپلیتر

PLC

نوع اسپلیتر

mini type (قلمی)

نوع تار

G657A

محدوده افت استاندارد

7.4/7.6 dB

افت برگشتی

<=47

تعداد ورودی

2

تعداد خروجی

4

نوع کانکتور

SC/UPC

رنگ کانکتور

آبی

رنگ روکش

سفید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپلیتر نوری mini type SC/UPC 2:4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپلیتر نوری mini type SC/UPC 2:4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *