ماژول NOKIA SFP+ 6G 300m 850nm MM

0تومان

موجود

مشخصات :

قدرت سیگنال دریافت و ارسال : 850 نانومتر

دارای درگاه LC/DX پشتیبانی از DDM/DOM

رابط‌ها : رابط فیبر

سرعت : 6 گیگابیت بر ثانیه

برد : 0.3 کیلومتر

ابعاد : 10x15x60 mm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول NOKIA SFP+ 6G 300m 850nm MM”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول NOKIA SFP+ 6G 300m 850nm MM”